Ghidon FSA A-Wing AGX, Ø-31.8 mm
Ghidon FSA A-Wing AGX
Ghidonul din aliaj FSA A-Wing Pro este proiectat pentru călătorii de aventură pe gravel, dar va servi și pentru ciclocross. A-Wing Pro are o formă unică cu prize inferioare extinse pentru un control mai bun la coborâri sau la viteze mari. Este rezultatul istoriei mărcii FSA și al celor mai moderne tehnologii în producția și designul aliajelor.|
Rutare aerodinamică integrată a cablurilor (tehnologie ACR)
|
|
Puncte de contact modelate pentru diferite poziții de condus și pentru o ergonomie mai bună
|
|
Destinat pentru gravel, endurance și ciclocros
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Diametru | 31.8 mm |
| Lățime ghidon | 420 mm, 440 mm |
| Drop | 121 mm |
| Reach | 88 mm |
| Evazare exterioară | 15° |
| Cursă | 2.5 mm |
| Greutate | 296 g (420 mm) |
| ID produs | 111027 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii