Ochelari copii Uvex sportstyle 510, albastru/verde mat
ochelari pentru copii uvex sportstyle 510
Ochelarii pentru copii uvex sportstyle 510 cu lentile de oglindă închise la culoare vă vor convinge cu o protecție ridicată și fiabilă împotriva razelor solare în lumina puternică a soarelui. Un snur pentru ochelari este inclus in pachet. Cu ea, copilul nu își va pierde ochelarii.Ochelarii sunt potriviti copiilor cu varsta intre 1 si 3 ani.
|
Rama este extrem de flexibila si rezistenta, adaptata pentru manipulare de catre mainile copiilor
|
|
Ochelarii cu categoria s3 sunt potriviți pentru vreme însorită și transmit lumină în intervalul 8% - 18%
|
|
Lentilele ochelarilor asigură protecție 100% împotriva radiațiilor UVA, UVB și UVC până la o lungime de undă de 400 nm
|
| Gen | Copii |
| Culoare | albastru, verde |
| Proprietăți lentile | De soare |
| Sport | drumeție, camping, lifestyle |
| Lățimea cadrului | 100 mm |
| Lățimea sticlei | 43 mm |
| Lungime braț | 140 mm |
| Înălțimea lentilei | 38 mm |
| ID produs | 105273 |
Variante uvex sportstyle 510 detské okuliare, tyrkysová/biela matná
Dobrý deň, aká je to kategória skiel(tmavosť)?
Dobrý deň,
kategória filtra je S3.
Má 100% UVA, B, C ochranu.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante uvex sportstyle 510 detské okuliare, tyrkysová/biela matná
Veľmi pružné čo je potrebné pretože dieťa ich rôzne vykrúca keď si ich zloží z očí.
Traducere cu GoogleAfișează originalulUV ochrana, dosť tmavé proti silnému slnku, pekne priliehaju drobec v nich vyzerá super.
Variante uvex sportstyle 510 detské okuliare, modrá/zelená matná
Okuliare sú super, len malý vajčiak ich nechce nosiť lebo proste nemá rád nič na hlave inak super krásne sú.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante uvex sportstyle 510 detské okuliare, ružová/zelená matná
Za mna super. Pre 1,5 rocnu slecnu idealne, a stale tam je priestor ked troska podrastie.
Traducere cu GoogleAfișează originalul