Roată față FORCE TEAM SP CARBON 50 28", pe jantă, QR
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
FORCE TEAM SP CARBON 50 28" roată față
|
Posibilitate de utilizare fara tub
|
|
Spițe DT Aero Comp Straight Pull
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Butuc | nici unul |
| Înălțimea jantei | 50 mm |
| Montaj disc de frână | pe jantă |
| Lățime interior jantă (șosea) | 19 mm |
| Greutate | 722 g |
| Capacitate de încărcare | 90 kg |
| Conținutul pachetului | roată față fără eliberare rapidă, spițe de rezervă, plăcuțe de frână |
| ID produs | 104270 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii