Tijă telescopică de șa Kind Shock Rage-i, Ø-30,9 mm, 392 mm/125 mm
Kind Shock Rage-i teleskopická sedlovka
Tijă de șa telescopică Kind Shock Rage-i, care este cu adevărat un produs revoluționar, cu performanțe care nu au fost niciodată disponibile la acest preț. Rage-i este cea mai avantajoasă ofertă Kind Shock fără niciun compromis - cu 125 mm de cursă reglabilă continuu, rutare internă a cablurilor și o greutate extrem de favorabilă în această categorie de preț, precum și o inserție mai scurtă în cadru.Avertisment: Tija de șa este livrată fără maneta de telecomandă și este compatibilă cu manetele Kind Shock KGSL, Southpaw sau Westy
|
Cartuș pneumatic-hidraulic
|
|
Dirijare internă a cablurilor
|
|
Tijă piston anodizată negru
|
|
Colier integrat cu etanșare
|
|
Capul forjat din aluminiu oferă o reglare foarte fină a unghiului șeii cu ajutorul a două șuruburi
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 30,9 mm |
| Cursă tijă telescopică | 125 mm |
| Control/Comandă | rutare internă a cablului |
| Lungime totală | 392 mm |
| Lungime max. în cadru | 213 mm |
| Offset | 0 mm |
| Greutate | 506 g |
| Conținutul pachetului | tijă de șa, cablu din oțel inoxidabil și cămașă |
| ID produs | 103281 |
Dobrý deň!
Mám Cube stereo Hybrid 120 Race, chcem vymeniť pevnú sedlovku Cube Perfomance Post 30,9 za teleskopickú Kind Shock Rage-i 125mm 30,9 s páčkou Westy. Bude to vhodné? Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
Cube žiaľ nešpecifikuje, či je rám kompatibilný so sedlovkami s vnútorným vedením lanka - každopádne niektoré verzie Hybrid Sterea disponovali teleskopickými sedlovkami, tak by nemal byť problém Samotná sedlovka bude s Westy páčkou spolupracovať bez problémov..
Dobrý deň, rozdiel medzi touto sedlovkou a sedlovkou Kind Shock Rage-iS je iba v "dopružovaní" vo vysunutej polohe? To Dopružovanie pri iS.. neuberá to výkon pri šliapani?
Dobrý deň, áno, presne tak, rozdiel je v pružení.
Čo sa týka výkonu - ťažko povedať, samozrejme všetka energia ktorá sa stráca v "odpružení" môže zavážiť, každopádne bude záležať aj od spôsobu šliapania, resp. či sa jedná skôr o kadenčný prejav alebo silový typ šliapania a pod. A samozrejme pri šliapaní v stoji to už potom nemá ako zavážiť
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Funguje ako má, montáž bez problémov, zatiaľ nepuká a bez vôle.
Traducere cu GoogleAfișează originalul