Foaie ovală absoluteBLACK OVAL, 104 BCD, 12 viteze
convertor oval absoluteBLACK OVAL
Convertor oval pentru manivele cu montare cu 4 șuruburi cu pas de 104 mm, fără șuruburi.|
Compatibil cu Shimano XT / Zee / Deore / SLX / XTR, Race Face Sixc, RF Ride, RF Chester, RF Respond, FSA, E13
|
|
Conceput doar pentru lanțurile CN-M9100, 8100 și 7100 HG+ cu 12 viteze
|
| Culoare | negru |
| Groupset | Altele |
| Număr dinți | 32T, 34T, 36T |
| Montaj foaie | BCD 104 mm |
| Greutate | 32T (41g), 34T (44g), 36T (53g) |
| Linie lanț | 32T - 48.5 mm, 34 și 36T - 50 mm |
| Conținutul pachetului | convertor, șuruburile nu fac parte din pachet |
| ID produs | 101043 |
Je tento prevodnik kompatibilny s https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/wattmetre/quarq-dzero-spider-powermeter-sram-axs-xx1-dub-boost.html a su v baleni aj skrutky, pripadne, mateich k dispozicii samostatne?
Dobry den,
co sa tyka roztece, tak prevodnik bude sediet a mozete ho pouzit. Niektori vyrobcovia vsak deklaruju, ze pouzitie ovalnych prevodnikov v kombinacii s powermetrom nie je idealne, kedze sila potrebna na otocenie kluk nie je konstantna na celej ploche prevodnika a mozu tak vznikat urcite odchylky v presnosti merania (radovo su popisane rozdiely 1-3%).
Skrutky su dostupne samostatne - https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/kluky-a-prevodniky/prislusenstvo/absoluteblack-skrutky-do-prevodnikov-4-ks-kratke.html.
Dobrý deň,
Upravte si prosím popis, že v balení nie sú skrutky.
Dobry den,
vdaka za upozornenie, a ospravedlnujeme sa za pripadne neprijemnsoti kvoli nepresnemu popisu
34 zubovy prevodnik ma aky offset?
Dobry den,
v pripade 104 mm BCD prevodnikov je offset 0 mm - odsadenie prevodnika je v tomto pripade determinovane typom a prevedenim kluky.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii