Rucsac ORTLIEB Velocity Design, 23 l, portland heights
ORTLIEB Velocity Design este un rucsac urban de ciclism cu închidere রোল, care vă protejează în mod fiabil lucrurile de ploaie și murdărie. Materialul durabil și construcția complet impermeabilă îl fac un partener ideal pentru naveta zilnică la serviciu, la școală și pentru plimbări de agrement. Compartimentul principal oferă suficient spațiu pentru toate nevoile obișnuite, în timp ce spuma cu memorie din spate și bretelele ergonomice asigură un confort ridicat la purtare pe tot parcursul zilei.
Baza stabilă cu picioare și protecțiile pentru colțuri mărește durata de viață a rucsacului în utilizarea zilnică în oraș. Buzunarul interior practic detașabil cu fermoar facilitează organizarea obiectelor mici și, dacă este necesar, poate fi atașat la centura de șold. Curelele de piept și de șold ajută la menținerea rucsacului ferm pe spate chiar și în timpul mersului dinamic. Fibrele reflectorizante din bretele și suportul pentru lumina din spate vă sporesc vizibilitatea în trafic.
- Rucsac impermeabil de ciclism urban cu închidere রোল cu velcro
- Material durabil, potrivit pentru utilizarea de zi cu zi
- Panou dorsal confortabil cu spumă cu memorie și bretele ergonomice
- Bază stabilă cu picioare și protecții pentru colțuri
- Buzunar interior detașabil cu fermoar, cu posibilitatea de a fi atașat la centura de șold
- Curele de piept și de șold pentru o mai bună stabilitate în timpul mersului
- Bretele cu fibră reflectorizantă pentru o vizibilitate mai bună
- Suport pentru lumina din spate sau casca de bicicletă
- Fabricat în Germania
| Gen | Unisex |
| Culoare | alb |
| Sport | ciclism, lifestyle |
| Include un rezervor de hidratare | nespecificat |
| Protecție spate | nespecificat |
| Pelerină de ploaie | nu |
| Greutate | 880 g |
| Dimensiuni | 50 × 30 × 16 cm |
| Compoziția materialului | poliester acoperit cu PVC (PD620) + Cordura acoperită cu PVC (PS620C) |
| Sarcină maximă | 10 kg |
| Volumul în litri | 23 L |
| Rezistență la apă | IP64 |
| ID produs | 391178 |
Variante ORTLIEB Velocity PS batoh, 23 l, rooibos
zdravím, chýbajú mi obrázky ako vyzerajú ostatné= farebné varianty a tiež sa chcem spýtať na variantu mustard, nebude k dispozícii?
Dobrý deň,
obrázky doplnené
Žiaľ varianty Mustard a Petrol sú už dlhodobo nedostupné, resp. nie sú dostupné ani priamo u výrobcu - https://www.ortlieb.com/en_us/velocity-ps+R402008.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii