Rucsac ORTLIEB Velocity Design, 23 l, peeling paint
ORTLIEB Velocity Design este un rucsac urban și de ciclism cu închidere roll-top cu velcro, care protejează în mod fiabil conținutul de ploaie și murdărie. Materialul durabil și fundul solid cu piciorușe și protecții pentru colțuri garantează o durată lungă de viață în utilizarea de zi cu zi pentru muncă, școală și petrecerea timpului liber. Spațiul interior este clar și completat de un buzunar detașabil cu fermoar, care poate fi atașat și la centura de șold, dacă este necesar.
Confortul la purtare este asigurat de partea din spate cu spumă cu memorie și bretele ergonomice. Curelele de piept și de șold stabilizează rucsacul în timpul mersului cu bicicleta, în timp ce fibrele reflectorizante de pe curele sporesc vizibilitatea în trafic. O buclă practică permite atașarea ușoară a unei lumini spate sau a unei căști de bicicletă.
- Închidere roll-top absolut impermeabilă cu velcro
- Construcție durabilă potrivită pentru utilizarea urbană și de ciclism de zi cu zi
- Fund stabil cu piciorușe și protecții pentru colțuri
- Buzunar interior detașabil cu fermoar, cu posibilitatea de a fi atașat la centura de șold
- Sistem confortabil pentru spate cu spumă cu memorie
- Bretele ergonomice cu fibră reflectorizantă
- Curele de piept și de șold pentru o mai bună stabilitate în timpul mersului
- Buclă pentru atașarea unei lumini spate suplimentare sau a unei căști de bicicletă
- Fabricat în Germania
| Gen | Unisex |
| Culoare | multicolor |
| Sport | ciclism, lifestyle |
| Include un rezervor de hidratare | nespecificat |
| Protecție spate | nespecificat |
| Pelerină de ploaie | nu |
| Greutate | 780 g |
| Dimensiuni | 50 x 30 x 16 cm |
| Compoziția materialului | PD620, PS620C |
| Sarcină maximă | 10 kg |
| Volumul în litri | 23 l |
| ID produs | 391177 |
Variante ORTLIEB Velocity PS batoh, 23 l, rooibos
zdravím, chýbajú mi obrázky ako vyzerajú ostatné= farebné varianty a tiež sa chcem spýtať na variantu mustard, nebude k dispozícii?
Dobrý deň,
obrázky doplnené
Žiaľ varianty Mustard a Petrol sú už dlhodobo nedostupné, resp. nie sú dostupné ani priamo u výrobcu - https://www.ortlieb.com/en_us/velocity-ps+R402008.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii