Mănușile de ciclism de vară CIAK vor fi cea mai bună alegere pentru excursiile tale lungi de vară. Sunt fabricate dintr-un material foarte ușor și respirabil, Leggero 130G. Trei pernuțe proiectate ergonomic pe interior asigură perfect confortul, care sunt, de asemenea, cauciucate și asigură astfel o prindere corectă și constantă.
Mănușile CIAK sunt potrivite chiar și pentru cele mai calde zile de vară, unde vei aprecia mai ales respirabilitatea lor, care este, de asemenea, sporită de plasa folosită între degetele mănușilor.
- material foarte ușor și respirabil Leggero 130G
- pernuțe ergonomice pe interior
- cauciucare antiderapantă
- plasă între degete
- logo reflectorizant elegant pe partea superioară
- potrivite pentru temperaturi de la 18 la 35 °C
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| ID produs | 301573 |
| Dimensiuni | Circumferința palmei |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Dimensiuni | Dimensiunea UE |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | CU | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Climatic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii