Mănușile SPINTA sunt alegerea perfectă pentru pasionații de ciclism montan care știu exact ce așteaptă de la mănuși. Au o croială foarte bună care îmbrățișează perfect mâna și se contopește perfect cu ea - menținând în același timp un nivel ridicat de confort. Capătul mănușilor este finisat cu tehnologia Raw Cut. Pe partea inferioară, există căptușeli special modelate cu un finisaj siliconic pe suprafață, care asigură o prindere constantă și precisă.
În plus, mănușile sunt completate cu detalii reflectorizante care vă sporesc siguranța.
- mănuși pentru discipline MTB
- nivel ridicat de confort
- finisaj Raw Cut
- căptușeli special modelate cu benzi de silicon
- inserții pentru ecrane tactile
- detalii reflectorizante
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| ID produs | 301572 |
| Dimensiuni | Circumferința palmei |
|---|---|
| XS | 18 cm |
| S | 19-20 cm |
| M | 21-22 cm |
| L | 23-24 cm |
| XL | 25-26 cm |
| XXL | 27 cm |
| Dimensiuni | Dimensiunea UE |
|---|---|
| S | 36 / 39 |
| M | 40 / 43 |
| L | 44 / 47 |
| Model | XS | CU | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Neopren | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | 46 / 48 |
| Rain | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Aero | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Chrono | 34 / 36 | 37 / 38 | 39 / 41 | 42 / 44 | 45 / 47 |
| Winter | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Nordic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Climatic | - | - | 38 / 40 | 41 / 43 | 44 / 47 |
| Shield (Toe cap) | - | 37 / 39 | 40 / 42 | 43 / 45 | - |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii