Șa Selle San Marco Mantra Racing, 154 mm
Selle San Marco Mantra Racing sedlo
Șaua San Marco Mantra introduce o abordare inovatoare a șeilor universale pentru utilizare atât pe șosea, cât și off-road. Acest model se bazează pe o formă delta, un vârf lat utilizabil cu un capăt plat și o construcție open-shell. Va fi potrivit pentru o gamă largă de persoane care, datorită formei delta, își vor găsi mai bine poziția de condus. O șa foarte potrivită și pentru femei.|
Șine fabricate din material XSILITE - un aliaj de titan și silicat
|
|
Carbon Fiber Reinforced - carcasă îmbogățită cu carbon
|
|
Amortizare Biofoam - cea mai confortabilă variantă de curse
|
|
Șa potrivită pentru femei
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 154 mm |
| Material șine șa | oţel |
| Indicație | Sport |
| Dimensiuni | 244 mm |
| Greutate | 212 g |
| ID produs | 313901 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii