Șa Selle San Marco Mantra Dynamic, 154 mm
Selle San Marco Mantra Dynamic sedlo
Șaua San Marco Mantra introduce o abordare inovatoare a șeilor universale pentru utilizare atât pe șosea, cât și off-road. Acest model se bazează pe o formă delta, un vârf lat utilizabil cu capăt plat și o construcție open-shell. Va fi potrivită pentru o gamă largă de persoane care, datorită formei delta, își vor găsi mai bine poziția de condus. O șa foarte potrivită și pentru femei.|
Schiuri din MANGAN - oțel mangan
|
|
Carbon Fiber Reinforced - carcasă îmbogățită cu carbon
|
|
Amortizare Biofoam - cea mai confortabilă opțiune de curse
|
|
Șa potrivită pentru femei
|
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 154 mm |
| Material șine șa | oţel, mangan |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 244 mm |
| Greutate | 229 g |
| ID produs | 313900 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii