Tricou Castelli ESPRESSO 2, albastru belgian
Castelli ESPRESSO 2 dres
Când am început să dezvoltăm tricoul original Espresso, am vrut să creăm un tricou pe care să-l alegi în orice circumstanțe, indiferent dacă porți un aero dres sau un dres cu croială clasică. Am dezvoltat un material care permite o croială pe corp, dar nu te simți strâns sau sufocat în el. Materialul nostru propriu Air_O are, de asemenea, o respirabilitate excelentă și elimină umiditatea și, surprinzător, are rezultate foarte bune în testele din tunelul de vânt. Inovația și obsesia sănătoasă pentru detalii fac parte din ADN-ul nostru, așa că am decis să ne îmbunătățim și mai mult tricoul preferat. Printre îmbunătățiri se numără o croială și mai bună - și mai mult pe corp, dar totuși nu strânge. Am acordat multă atenție îmbunătățirii buzunarelor, le-am oferit un suport mai bun și un material mai compresiv, astfel încât să atârne cât mai puțin și le-am oferit un finisaj neted. Desigur, există un al patrulea buzunar cu fermoar pentru obiecte de valoare și necesități. Noile logo-uri sunt ton pe ton, iar legendarul nostru scorpion roșu rămâne încă pe cursorul fermoarului.|
Material AirO Stretch dezvoltat de Castelli pentru a asigura respirabilitate, confort și o potrivire perfectă
|
|
Țesătura este adaptată pentru respirabilitate și aerodinamică
|
|
Mâneci confortabile cu finisaj fără tiv
|
|
3 buzunare la spate cu un al patrulea buzunar cu fermoar pentru obiecte de valoare
|
|
Fermoar YKK® Vislon® pe toata lungimea, cu bucla pentru o utilizare mai ușoară
|
|
Banda elastică cu silicon menține tricoul în poziție
|
|
Bandă reflectorizantă pentru o vizibilitate mai bună
|
|
Factor de protecție UPF 30
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | albastru belgian |
| Croială | strâmt |
| Interval temperatură | 18 - 35 °C |
| Greutate | 116 g (M) |
| Compoziția materialului | 91% poliester |
| ID produs | 386663 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 88 | 92 | 98 | 100 | 105 | 110 | 115 |
| Talie (cm) | 76 | 80 | 84 | 88 | 93 | 98 | 103 |
| Mărime | XS | S | M | L | XL | 2XL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Șold (cm) | 90 | 94 | 98 | 102 | 107 | 112 | 117 |
| Cusătură interioară (cm) | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Castelli ESPRESSO 2 dres, belgická modrá
Dres ma príjemne prekvapil, naozaj zodpovedá popisu výrobcu. Je ľahký, príjemný na nosenie, obtiahnutý na telo ale naozaj vôbec nikde neškrtí. Okamžite sa zaradil medzi moje najobľúbenejšie kúsky oblečenia.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Castelli ESPRESSO 2 dres, zemitá sivá
Je to Casteli
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante Castelli ESPRESSO 2 dres, slonovinová
Variante Castelli ESPRESSO 2 dres, zemitá sivá
Variante Castelli ESPRESSO 2 dres, čierna
Variante Castelli ESPRESSO 2 dres, dymová sivá