Șa Selle Italia SLR Kit Carbonio Superflow L, 145 mm
Selle Italia SLR Kit Carbonio Superflow L șa
Cea mai folosită șa, preferată de persoanele care au nu doar pasiune pentru ciclism, ci o folosesc ca instrument pentru a-și depăși propriile limite. Utilizarea materialelor precum carbonul și anatomia specială a carcasei fac din această șa un exemplu inovator de design, fiabilitate și confort.| Gen | Bărbați, Unisex |
| Culoare | negru |
| Lățime șa | 145 mm |
| Material șine șa | carbon |
| Indicație | Sport |
| Husă șa | 275 mm |
| Greutate | 153 g |
| Cadru | CarboKeramic 7x9 |
| ID produs | 111455 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii