Tija telescopică de șa Kind Shock DropZone Remote, Ø-31,6 mm, 350 mm/100 mm
Kind Shock DropZone Remote teleskopická sedlovka
Tijele de șa telescopice Kind Shock Dropzone Remote reprezintä echilibrul ideal între preț și performanță pentru entuziaștii care își caută prima tijă de șa telescopică high-end. Sistemul robust și ușor Dropzpone și Dropzone Remote împărtășește aceeași tehnologie de amortizor hidraulic ca și platforma renumită LEV, precum și un sistem patentat de cuplare unidirecțională pentru mulți ani de utilizare fără joc.ATENȚIONARE: Tija de șa este livrată fără maneta de telecomandă și este compatibilă cu manetele Kind Shock KGSL, Southpaw sau Westy.
|
Cartuș aer-hidraulic
|
|
Rulment unidirecțional de ambreiaj
|
|
Rutare externă a cablurilor
|
| Culoare | negru |
| Diametru | 31.6 mm |
| Cursă tijă telescopică | 100 mm |
| Control/Comandă | rutare externă a cablului |
| Conținutul pachetului | tijă de șa telescopică, cablu cu cablu Bowden, FĂRĂ manetă |
| Lungime în cadru | 184 mm |
| Lungimea totală a tijei | 350 mm |
| Greutate | 480 g |
| Offset | 20 mm |
| ID produs | 108809 |
Variante Kind Shock DropZone Remote teleskopická sedlovka, Ø-30.9 mm, 350 mm/100 mm
Dobrý deň
Má táto sedlovka aj pruženie (suspension)?
Dobry den, nie, tato sedlovka pruzenim nedisponuje.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Kind Shock DropZone Remote teleskopická sedlovka, Ø-31.6 mm, 385 mm/125 mm
Super vec funguje ako má
Traducere cu GoogleAfișează originalul