Lumină spate Knog PLUG, gri
Knog PLUG lumină spate
Lumină spate potrivită pentru fiecare biciclist care caută o lumină puternică și ușor de atașat cu vizibilitate excelentă din diferite unghiuri.|
Este fabricată din silicon și echipată cu o lentilă spate în formă de cupolă care îmbunătățește vizibilitatea laterală
|
|
Durata de viață a bateriei cu modul eco-flash este de până la 100+ ore de funcționare și are 5 moduri
|
|
Lumina este 100 % impermeabilă și rezistentă la toate condițiile meteorologice
|
| Sursă de alimentare | micro USB |
| Baterie | reîncărcabilă |
| Greutate | 30 g |
| Putere lumină | 10 lm |
| Capacitate baterie | 220 mAh |
| Conținutul pachetului | lumină intermitentă, 3x inel de silicon |
| Dimensiuni | 40 x 33 x 50 mm |
| Moduri | - lumină continuă – durată 3 ore - stroboscop – durată 6 ore - intermitent 1 – durată 16 ore - intermitent 2 – durată 20 ore - eco intermitent – durată 100+ ore |
| ID produs | 101423 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Knog PLUG zadná blikačka, sivá
L-am avut de câteva ori pe bicicletă și s-a descărcat bateria încorporată - nu găsesc factura ?
Tradus automatVariante Knog PLUG zadná blikačka, čierna
Se aprinde, clipește, ține 3 călătorii, nu am nimic împotrivă.
Tradus automatVariante Knog PLUG zadná blikačka, sivá
excelent
Tradus automat