Rucsac EVOC Ride 8 8 l + sac de baut 2 l, negru
EVOC Ride 8 este un rucsac cu un volum de 8 litri si o vezica de hidratare de 2 litri, pentru utilizare zilnica cu o solutie unica de ventilatie a spatelui, o multime de buzunare si gadget-uri interesante. Poate fi folosit atât pentru ciclism, cât și pentru școală sau serviciu.
- Sistem de prindere cască (XC și DH).
- Sistem Air Pad cu ventilație optimă a spatelui.
- Buzunar pentru instrumente cu acces ușor.
- Buzunar integrat pentru o pungă de băut cu un volum de până la 3 l.
- Un sac de băut de 2 l este inclus în pachet.
Lungime: 43 cm
Latime: 24 cm
Volumul în litri: 8 l
Greutate: 500g
Extra: sistem de prindere cască, sac de băut inclus
|
Sistem Air Pad cu ventilație optimă a spatelui.
|
|
Buzunar pentru instrumente cu acces ușor. Buzunar integrat pentru o pungă de băut cu un volum de până la 3 l
|
|
Un sac de băut de 2 l este inclus în pachet
|
| Gen | Bărbați, Femei, Unisex |
| Culoare | negru |
| Include un rezervor de hidratare | Da |
| Protecție spate | nespecificat |
| Pelerină de ploaie | nespecificat |
| Greutate | 500 g |
| Dimensiuni | 43 cm |
| Lățimea | 24 cm |
| Volumul în litri | 8 l |
| ID produs | 125992 |
Seria FR, Line RAS Protector
| Mărime | S | M/L | XL |
|---|---|---|---|
| Lungimea trunchiului (cm) | 38 - 42 | 44 - 48 | 49 - 53 |
| Lungimea centurii de șold (cm, reglabilă) | 76 - 105 | 84 - 115 | 88 - 117 |
Trail Pro, Trail Pro SF, Trail Pro Neo, Line Pro
| Mărime | XS | S/M | L/XL |
|---|---|---|---|
| Lungimea trunchiului (cm) | 33 - 37 | 43 - 47 | 48 - 52 |
| Lungimea centurii de șold (cm, reglabilă) | 70 - 100 | 76 - 118 | 84 - 122 |
Explorer Pro
| Mărime | S (26) | M/L (30) |
|---|---|---|
| Lungimea trunchiului (cm) | 36 - 42 | 43 - 52 |
| Lungimea centurii de șold (cm, reglabilă) | 75 - 125 | 75 - 125 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii