Geantă ghidon FORCE Neky Klick, 6 l
Geanta pentru ghidon Force Neky Klick
Geantă pentru ghidon cu spațiu pentru hartă și curea de umăr pentru transport.|
Geanta este atașată de ghidon cu diametrul de 25,4 - 31,8 mm folosind o clemă detașabilă
|
| Culoare | Negru |
| Greutate | 800 g |
| Material | poliester |
| Dimensiuni | 26 x 18 x 19 cm (LxLxD) |
| Volum | 6 l |
| Elemente reflectorizante | Da |
| Capacitate încărcare | 4 kg |
| ID produs | 31001 |
Dobrí deň.Táto brašňa sa predáva aj s držiakom na riadidlá?
Dobrý deň,
Držiak je v balení.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Taška je super.Bohužial uchytenie je na 25,4 mm riadlá. Lenže vätšina riadidiel sa po bode uchytenia v predstavci zužuje a potom uchytenie drží velmi slabo! Treba tam dať gumenú podložku aby tobolo pevné.
Traducere cu GoogleAfișează originalul
Zadná stena je vetchá vzhľadom k objemu (hmotnosti)
Traducere cu GoogleAfișează originalul
na také rekreačné jazdy Ok, ale použil som len raz a radšej kúpil viac bikepackingové tašky, táto totiž buď je veľmi vysoko a otrasmi sa stále stáčala nižšie pod váhou nákladu, tak som pod ňu dával spacák a bolo to lepšie
Traducere cu GoogleAfișează originalul