Set roți Equator MTB Pro Boost 29, carbon
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Set de roți Equator MTB Pro Boost 29
Roți de anvelope ultra ușoare, rigide și în același timp foarte rezistente pentru XC și maratoane . Cel mai popular model printre bicicliștii MTB care doresc să-și sporească performanța .|
Model de TOP din colecția EQUATOR - roți extrem de vii, dinamice și ușor de controlat pe toate terenurile
|
|
Fibrele japoneze Toray T800 oferă greutate mai mică, rezistență și durabilitate mai mari
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Set |
| Model ax | "boost" fix |
| Butuc | SRAM XD, Shimano Micro Spline |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Culoare | negru mat (UD) |
| Jantă | carbon Toray T800 |
| Spițe | 28/28 (față/spate) |
| Butuc spate | DT 240S boost CL Straightpull EXP, rotor Shimano Microspline 12 viteze, 148/12 mm |
| Butuc față | DT 240S boost CL Straightpull EXP, 110/15 mm |
| Spițe | DT Aerolite Straightpull |
| Nipluri | Cap DT Pro Lock Squorx Pro |
| Dimensiuni | înălțimea jantei: 25 mm, lățime exterioară: 30 mm, lățime interioară: 25 mm |
| Greutate | 1 380 g |
| Greutate max. rider | 95 kg |
| ID produs | 126940 |
Zdravim, aká je u tejto značky crash warranty? Je tam nejaká záruka na poškodenie rafikov?
Dobry den,
kolesa vyrobcu Equator maju standardnu 2-rocnu zaruku, ktora pokryva konstrukcne defekty. Dalsie poskodenia sposobene mechanicky, prip. nevhodnym pouzivanim kolies, rozcentrovanie kolies atd. zarukou kryte nie su.
bude prosim k dispozicii aj verzia s XD orechom?
Dobrý deň,
Vieme dodať za cca 1-2 týždne od objednania. V prípade záujmu to uveďte do poznámky k objednávke.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.
