Roată spate FORCE XC Disc 29, QR, CL, Shimano HG9 exponat
Verifică alte produse din această categorie
Roți de 29 inci pentru MTB Roți de 29 inci pentru MTB (FORCE)Roata spate FORCE XC Disc 29
Force XC Disc este o roată spate cu o jantă din aluminiu.Piesa expozițională prezintă zgârieturi/unde minore pe vopsea.
|
Roata este echipată cu un butuc Shimano FH-M3050, care garantează întreținere fără probleme și performanță fiabilă.
|
|
Butucul are o piuliță HG, care este proiectată pentru casete de pinioane cu 8-11.
|
| Material | aluminiu |
| Locație | Spate |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | Shimano HG |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (mtb) | 19 mm |
| Materialul jantei | aliaj de aluminiu |
| Ax butuc | spate 5x135 mm RU |
| Butuc spate | Shimano FH-M3050 |
| Spițe | otel inoxidabil, negru |
| Conținutul pachetului | roata spate, eliberare rapida |
| Greutate | 1 420 g |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| ID produs | 376993 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii