Roată spate FORCE XC Disc 29", 5x135 mm, 6 găuri, Shimano HG
Roata spate FORCE XC Disc 29".
Force XC Disc este o roată din spate cu jantă de aluminiu. Este echipat cu un hub Force F804343 , care garantează întreținere fără probleme și performanță fiabilă .| Material | aluminiu |
| Locație | Spate |
| Model ax | eliberare rapidă |
| Butuc | Shimano HG |
| Montaj disc de frână | 6 șuruburi (IS 6) |
| Ax butuc | spate 5 x 135 mm (QR) |
| Montare disc | 6 găuri |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| Lățime jantă | 19 mm |
| Butuci | Force F804343 (rulmenti industriali) |
| Spițe | otel inoxidabil, negru |
| Conținutul pachetului | roata spate, eliberare rapida |
| Greutate | 1.300 g (inclusiv eliberare rapidă) |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| ID produs | 250199 |
Dobry den, bolo by toto koleso zamenitelne za
https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/vypletene-kolesa/mtb-kolesa/29/mavic-crossride-disc-fts-x-29-zadne-koleso-qr-6-dier-p56634.html#description
kazetu mám 11 prevodovú
Dobry den, jo, koleso sadne
a koleso uz pride pripravene? alebo ho este treba da zacentrovat?
Koleso by malo byt urcite fabricky vycentrovane a pripravene na montaz a jazdenie
Dobrý deň,
potrebujem poradiť, na svojom mtb som si rozbil zadné koleso a potrebujem nové,
teraz som tam mal koleso 29, z oskami Forged Alloy, 141x9mm, 32H, vedeli by ste mi poradiť či toto koleso FORCE XC Disc 29" zadné koleso, 5x135 mm, 6 dier, Shimano HG tam bude pasovať? lebo v rozmeroch kolies sa moc nevyznám
Dobry den prajem,
o aky sa jedna bicykel?
Podla Vasho popisu by zial toto koleso nesadlo, ak sa jedna o tzv. Boost QR standard pre naboje s rozmerom 141x9 mm tak by zial naboj tohto kolesa bol priuzky.
je to bicykel Marin Pine Mountain 1
Tak potvrdzujem, koleso sediet nebude, potrebujete koleso s tzv. Boost QR nabojom v sirke 141 mm.
Ponuka v tomto rozmere nie je velka - ale vedeli by sme napr. vypliest nieco na tomto Shimano naboji: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/naboje/mtb-kotucove/shimano-fh-mt401-b-zadny-naboj-28-dier-qr-cl-microspline-oem-p319856.html, ponuka 29" rafikov je potom sirsia: https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/mtb/29.
okej , Ďakujem za poriadenie
Ahoj,
chcel by som sa opýtať, či bude tento ráfik na sklade?
veľmi pekne ďakujem
Dobrý deň,
žiaľ produkt je aktuálne nedostupný u dodávateľa .
ahoj, chcem sa opýtať či je ráfik tubeless ready...
Ahoj,
nejedna sa v tomto pripade o TR rafiky.
Dobrý chcem sa opýtať či tam sedí kazeta 7
Dobry den,
ano, na koleso bude sediet aj 7 rychlostna HG kazeta.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Koleso je síce troch ťažšie. Ale inak nie je čo vyčítať. Rafik aj výplet vydržal aj drsnejšie zaobchádzanie aj moju váhu cez 100kg zatiaľ bez problémov. Za tú cenu v podstate top.
Traducere cu GoogleAfișează originalul