Roată față DT Swiss M1900 Spline 30 29", 15x110 mm, 6 găuri, OEM
DT Swiss M1900 Spline 30 29" roată față
Atenție: Produs OEM - produsul nu are ambalajul original
După o urcare lungă, în fața ta va apărea poteca perfectă: netedă, prăfuită, variată, nesfârșită. Nimic nu te împiedică să intri în lumea All Mountain cu roțile M 1900 SPLINE.
|
Dezvoltată cu un echilibru optim între rezistență și greutate, janta oferă proprietăți eficiente de cățărare, precum și rezistență la lovituri.
|
|
Datorită noului sistem Ratchet LN și construcției manuale cu experiență, această roată este un partener de încredere pentru a colecta experiențe în munți
|
|
Ambalajul este OEM - nu are ambalajul original
|
| Material | aluminiu |
| Locație | Față |
| Model ax | "boost" fix |
| Butuc | nici unul |
| Montaj disc de frână | 6 șuruburi (IS 6) |
| Lățime jantă | interior: 30 mm/exterior: 35 mm |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| Spițe | Trei cruce (1:1) / Campion DT Straightpull |
| Butuc spate | DT 370 |
| Greutate | 896 g |
| Capacitate încărcare | 120 kg |
| ID produs | 278595 |
Dobrý deň, je možné skombinovať toto koleso s touto vidlou? https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/vidlice-a-tlmice/odpruzene-vidlice/vidlice-29/rockshox-reba-rl-boost-a9-29-odpruzena-vidlica-120-mm-p252451.html
Dobry den,
ano, koleso bude sediet.
Bună, este un atașament de disc și pe Centerlock? Și roata poate fi folosită și pentru tubeless? ei bine, multumesc
Tradus automat
Dobry den,
urchytenie kotuca je len na 6-dier, koleso je mozne pouzit aj v bezdusovom setupe.
Buna ziua, numele rotii scrie 29", dar este listat la categoria 27.5", deci ce este corect?
Tradus automat
Dobry den,
vdaka za upozrnenie na chybne zaradenie kolesa - jedna sa o 29" prevedenie.
Prosím vás bolo by k nemu aj zadné,a ak ano aká by bola cena a s akým orechom,ďakujem
Dobry den,
zial jedna sa v tomto pripade o dopredaj poslednych kusov, zadny variant dostupny momentalne uz nie je.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii