DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" roată spate, 12 x 148 mm, 6 găuri, Shimano HG
Roata spate DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27,5".
Când asistența motorului și puterea piciorului se întâlnesc, gama de teren pe care o poate acoperi o bicicletă crește aproape exponențial. Pentru asta sunt roțile H 1900 SPLINE, acum îmbunătățite cu celebra tehnologie DT Swiss Ratchet.|
Sistemul Ratchet LN distribuie forța combinată a motorului și a motorului pe o suprafață mai mare decât modelele anterioare cu roți libere, sporind durabilitatea sistemului.
|
|
Butucul DT Swiss 370 permite transferul complet al puterii la sol cu spițe hibride întărite montate pe o jantă durabilă din aluminiu
|
| Material | aluminiu |
| Locație | Spate |
| Capacitatea de încărcare a sistemului | 150 kg |
| Greutate | 1140 g |
| Montaj disc | 6-găuri |
| Butuc spate | DT 370 |
| Ax | 12 x 148 mm (Boost) |
| Spițe | Two-cross (1:1) / DT hibrid 1 Straightpull |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| Lățime jantă | interior: 30 mm/exterior: 35 mm |
| ID produs | 250295 |
Variante DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" zadné koleso, 12 x 148 mm, 6 dier, Shimano HG
Bună, această roată din spate este BOOST?
Tradus automat
Hallo, ja, das ist es boost .
Variante DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Nu ar trebui să aibă o capacitate de încărcare de 150 kg?
Tradus automat
Dobry den,
vdaka za upozornenie - upravene, systemova hmotnost je naozaj podla specifikacie vyrobcu 150 kg.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Nu vă faceți griji, rezistă grozav.
Tradus automatVariante DT Swiss H 1900 Spline DB 30 27.5" predné koleso pre elektrobicykle, 15 x 110 mm, 6 dier
Perfect!
Tradus automat