Set roți DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28", de pe o bicicletă nouă
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
DT Swiss PR 1600 23 Spline DB 28" set de roți
Roțile DT Swiss CR 1600 DB SPLINE sunt alegerea ideală pentru cei care preferă să cucerească dealuri abrupte decât drumuri drepte. Planifică-ți traseul și cucerește alte trecători montane!Atenție: Roțile sunt demontate de pe o bicicletă nouă, pot prezenta minime defecte cosmetice.
|
Jantă ușoară, joasă este proiectată pentru a ușura urcarea și pentru a oferi cea mai plăcută experiență
|
|
Pe coborâri, janta lată asigură o susținere optimă a anvelopei și o tracțiune excelentă, pentru o trecere sigură și rapidă prin serpentine
|
|
Butucul 350 îmbunătățit cu mecanism ratchet asigură o cuplare rapidă a transmisiei
|
| Material | aluminiu |
| Locație | față, spate |
| Butuc | SRAM XDR |
| Înălțimea jantei | 23 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 20 mm |
| Ax butuc | față 12x100 mm / spate 12x142 mm |
| Butuc spate | DT 350 Ratchet System 36 SL |
| Spițe | DT aero comp® wide straightpull |
| Nipluri | DT Swiss ProLock Squorx ProHead alu |
| Greutate | față 739 g + spate 824 g |
| Atenție | Roțile sunt demontate de pe o bicicletă nouă, pot prezenta defecte cosmetice minime. |
| ID produs | 204014 |
Variante DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28" sada kolies, zhodené z nového bicykla
Dobrý deň
Nenašiel som informáciu, aký orech je namontovaný na kolese, bude mi pasovať kazeta Sram PG-1130 11SP ?
Ďakujem za odpoveď
Dobrý deň,
Orech je XD a doplnili sme to do popisu. PG kazeta žiaľ nebude sedieť, potrebný je typ kazety Sram XG
Variante DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28" sada kolies, zhodené z nového bicykla
Dobrý den, je to ten novější typ s černými náboji? Na foto máte starý model, který měl vnitřní šířku ráfku jen 18mm.
Dobrý deň, jedná sa o staršie prevedenie s užšími ráfikmi - set je zhodený z Cannondale bicykla r. 2022.
Variante DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28" sada kolies, zhodené z nového bicykla
Dobrý deň, predné by som potreboval na osku 12x100, je v balení aj redukcia alebo dá sa u vás zakúpiť?
Dobry den,
redukcne koncovky sucastou setu nie su, je ich mozne zakupit dodatocne - https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/dt-swiss-350s-konverzny-kit-z-15x100-mm-na-12x100-mm-p129957.html#description.
Variante DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28" sada kolies, zhodené z nového bicykla
O zi buna,
poti confirma dimensiunea axei fata 15x100mm.
ei bine, multumesc
Dobry den,
preverene fyzicky v sklade - specifikacia sedi.
Variante DT Swiss CR 1600 23 Spline DB 28" sada kolies, zhodené z nového bicykla
Dobry den.
Prosim vas uchytenie kotuca? A vyska rafika?
Dobry den,
uchyt kotuca je CL, vyska rafika 23 mm.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii