Set de roți Mavic Ksyrium SL Disc 28", ax solid, butuc Shimano HG
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Set de roți Mavic Ksyrium SL Disc 28".
Roți grozave și versatile, confortabile și rigide, cu o înălțime a jantei de 22 mm. Sunt alegerea perfectă pentru călătorii rapide, dar cu siguranță vei fi mulțumit oricând și oriunde. Aceste roți cu spițe din aluminiu au tehnologie aerodinamică progresivă și caracteristici stabile de condus. Forma lată, rotunjită a jantei oferă cea mai scăzută rezistență posibilă, fără a sacrifica stabilitatea în vânt transversal. Forma jantei face mai ușor ca niciodată montarea anvelopelor fără cameră, datorită tehnologiei brevetate UST.|
Montare cu eliberare rapidă sau axe solide (după achiziționarea adaptoarelor)
|
|
Rezistență aerodinamică minimizată
|
|
Tehnologie UST-Tubeless îmbunătățită
|
|
Reglarea automată a rulmenților industriali QRM Auto
|
|
Piuliță Shimano HG Instant Drive 360
|
| Material | aluminiu |
| Locație | Set |
| Butuc | Shimano HG |
| Înălțimea jantei | 22 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 19 mm |
| Lățimea recomandată a anvelopei | 25 până la 32 mm |
| Spițe | 24 buc, 2x incrucisate |
| Greutate | 1 575 g |
| Capacitate de încărcare | 120 kg |
| Tip ax | fix, fata: 12x100 / spate: 12x142 mm |
| ID produs | 123311 |
Variante Mavic Ksyrium SL Disc 28" sada kolies, pevná os, orech Shimano HG
Dobry den, prosim Vas ten orech je kompatibilny aj s kazetou shimano 105 - 12 kolecko, dakujem
Dobrý deň,
Orech je s 12sp. HG kazetou kompatibilný.
Variante Mavic Ksyrium SL Disc 28" sada kolies, pevná os, orech Shimano HG
atât sufletească, cât și fără suflet?
Tradus automat
Dobrý deň,
Áno môžete ich používať ako bezdušové a aj ako dušové.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii