Set de roți DT Swiss E1800 DB 28", disc, ax fix, demontat de pe bicicletă nouă
Atenție: Setul de roți este demontat de pe o bicicletă nouă, poate prezenta semne cosmetice de manipulare în timpul demontării.
Roți Gravel / road endurance E1800 Spline DB pentru 2024 cu o nouă înălțime a jantei de 30 mm oferă rigiditate maximă, rezistență și versatilitate în domeniul roților road endurance cu jantă ALU pentru frâne cu disc.
Nouă este și lățimea interioară a jantei de 22 mm, care oferă capacități excelente de amortizare și proprietăți de conducere perfecte la o presiune mai mică sau cu anvelope mai late (lățimile ideale sunt 28-34 mm).
Janta ușoară din aluminiu este o garanție a greutății reduse a setului de aproximativ 1900 g și, în același timp, permite o capacitate de încărcare de până la 130 kg!
Butuci ușori modelați, număr minim de spițe DT Swiss Aerocomp și, în același timp, rigiditate ridicată! Noul Ratchtet LN cu clichet cu 18 dinți. Roțile sunt livrate doar în versiunea cu anvelopă pentru frâne cu disc cu prindere a discului CenterLock.
DT SWISS E 1800 Spline DB sunt potrivite ca roți universale, rezistente și rapide pentru orice teren.
| Material | aluminiu |
| Locație | Set |
| Butuc | Shimano HG |
| Înălțimea jantei | 30 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 22 mm |
| Material roți | aliaj de aluminiu |
| Ax butuc | față 12x100 mm, spate 12x142 mm |
| Montaj disc | CL - CenterLock |
| Înălțimea jantei | 30 mm |
| Lățime jantă | 22 mm interior |
| Spițe | Aerocomp |
| Spițe | 2x încrucișat |
| Tehnologie | Ratchet LN |
| Conținutul pachetului | roată față și spate, benzi pentru jantă, fără valve |
| Greutate | 1900 g |
| Capacitate de încărcare | 130 kg |
| ID produs | 397794 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii