Set de roți din carbon Reynolds Blacklabel 46 Expert DB, frâne cu disc, axă solidă
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Set de roți Reynolds Blacklabel 46 Expert DB 28".
Blacklabel 46 Expert are o jantă de 21 mm lățime și 46 mm înălțime, cu tehnologia jantei din carbon care utilizează depunerea sofisticată a fibrei de carbon. Datorită acestei tehnologii, roțile sunt mai durabile decât oricând în locuri cheie.|
Modelul Expert are butuci Reynolds/Ringle Super Bubba X Road DB proiectați și fabricați de Industry Nine
|
|
Sapim CX-Ray este alegerea perfectă de la compania belgiană Sapim. Spițele oferă proprietăți aerodinamice și de rulare excelente
|
|
Tehnologia de profil a jantei DET2 folosită, creează o călătorie mai stabilă și reduce rezistența datorită fluxului de aer turbulent mai fin
|
|
Banda fără tub este blocată în roată
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Set |
| Butuc | SRAM XDR, Shimano HG |
| Înălțimea jantei | 46 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 21 mm |
| Lățimea jantei | 31 mm |
| Diametru osii | față: 12 x 100 mm TA, spate: 12 x 142 mm TA |
| Butuc | Shimano HG, SRAM XDR (ambele tipuri incluse) |
| Butuc spate | Reynolds/Ringle Super Bubba X Road DB, 8° engagement, 3 pawl |
| Suport disc | Center Lock |
| Greutate | 1 430 g |
| ID produs | 231883 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii