Roți Shimano Dura Ace WHR9100 C24 carcasă 10/11-k. AL-carbon
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Rotile DURA-ACE R9100 C24 ofera o senzatie de viteza, schimbare lina si consistenta, datorita schimbarii rafinate si ergonomice. Jantele asimetrice în combinație cu butuci de titan ușor pentru a reduce frecarea sunt caracterizate de o rigiditate crescută pentru o eficiență mai mare. Roata din față are 16, iar roata din spate are 20 de spițe ranforsate din oțel inoxidabil. Tehnologii utilizate: Jantă offset, OPTBAL
Tip: ROAD, Greutate totală pachet: 1780g, Diametru: 622C, Metodă de montare: Eliberare rapidă, Față / Spate, Ambalat: pereche, Pentru V-brakes, Compatibil cu casete: 10/11 viteze, Înălțimea jantei: C24, Lățimea jantei : 20,8 mm, VECHI: QR (100 mm / 130 mm), Material: Aluminiu
SHIMANO DURA-ACE. Ingineria la apogeu. Fiecare componentă a fost proiectată pentru a împinge nivelul inegalabil de performanță la maximum atunci când este utilizată împreună.
| SPECIFICATII TEHNICE: | |
|---|---|
| Tip | Taxă rutieră |
| In medie | 622C |
| Împachetat după | Anterior posterior |
| Ambalare | O pereche |
| Ansamblu frână/disc | Pentru V-brake |
| Metoda de asamblare | Eliberare rapidă |
| VECHI | QR (100 mm / 130 mm) |
| Înălțimea jantei | C24 |
| Lățimea jantei | 20,8 mm |
| Compatibil cu casete | viteza 10/11 |
| Material | Aluminiu |
| Greutatea totală a pachetului | 1780 g |
| Tubeless | Nu |
| Material | fibră de carbon, aluminiu, oţel, oţel inoxidabil |
| ID produs | 31677 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.



Momentan nu există recenzii