Roată față DT Swiss GRC 1400 Dicut 30 DB 27.5", 12x100 mm, CL
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
DT Swiss GRC 1400 Dicut 30 DB 27.5" roată față
În momentul în care lăsați drumul în urmă, corpul dumneavoastră se adaptează la schimbarea într-un teren stâncos și plin de pietriș. GRC 1400 DICUT face față vibrațiilor și obstacolelor atunci când mergeți pe pietriș. Lăsați în urmă nu doar drumul, ci și umbra dumneavoastră și acceptați noi provocări. Profitați la maximum de fiabilitatea maximă a două înălțimi diferite ale jantelor, astfel încât să puteți aluneca rapid pe drumuri de pietriș aproape netede sau să cuceriți cu încredere poteci neasfaltate imprevizibile. Janta de 50 mm optimizată aerodinamic este ideală pentru vânătoare sau pentru a depăși prietenii pe secțiunea preferată de pietriș. Cuplul de direcție scăzut al jantei de 30 mm vă oferă agilitatea de care aveți nevoie pentru aventuri lungi. Datorită noului proces de fabricație patentat al jantelor din carbon, ambele jante ies direct din matriță fără prelucrare suplimentară. Datorită acestui fapt, setul dumneavoastră de roți este ușor, dar în același timp robust și cu siguranță va impresiona. Datorită raportului ideal dintre performanță și greutate al butucului 240 DICUT și spițelor DT Aerocomp II robuste, aerodinamice, noile roți GRC 1400 DICUT abia așteaptă să iasă pe drum. Acum decizia vă aparține. Vreți să urmăriți cele mai bune timpi sau să mergeți în necunoscut pentru o aventură pe pietriș?
Zonă de utilizare: Road/ Gravel
Greutate maximă a sistemului: 130 kg
clasificare ASTM: 2
Tip jantă: Hooked /Crotchet tubeless TC
Spițe: DT aero comp® II t-head
Împletire: Two-cross (1:1)
Mamelon: DT ProLock hidden, aluminiu
Butuc: DT 240 DICUT
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Butuc | nici unul |
| Înălțimea jantei | 30 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 24 mm |
| Greutate | 624 g |
| ID produs | 340053 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii