FORCE Team SP Carbon 55 28" roată față, jantă, QR
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Roată față Force Team SP Carbon 55 28".
|
Hub Force Team Road SP
|
|
Spițe DT Aero Comp Straight Pull
|
|
Nipluri externe DT Pro Lock
|
|
Filet simplu
|
|
Inclusiv spițe de rezervă și saboți de frână (dar quick-releas-ul nu face parte din pachet)
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Pentru frâne | V-brake (pe jantă) |
| Numărul de spițe | 20 |
| Înălțimea jantei | 55 mm |
| Presiune maximă | 125 psi |
| Greutatea maximă a biciclistului | 90 kg |
| Greutate | 622 g (fără quick-release) |
| ID produs | 104271 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii