DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" roată spate, disc, 12x142 mm
Roata spate DT Swiss E1800 Spline DB 23 28".
| Material | aluminiu |
| Locație | Spate |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Butuc spate | DT 370 |
| Greutate | 901 g |
| Butuc | Shimano Road 11s. |
| Montaj disc | Center Lock |
| Înălțimea jantei | 23 mm |
| Ax | 12 x 142 mm |
| Spițe | DT aero comp® tragere lată, în două cruce (1:1) |
| Lățime jantă | interior: 20 mm / extern: 24 mm |
| Jantă | aluminiu |
| Cod produs | W0E1800NIDUSA10608 |
| Capacitate încărcare | 120 kg |
| ID produs | 198491 |
Variante DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Bolo by kompatibline aj na SUP XRoad Comp/ SHIMANO CS-HG500-10, 11-34T?
Dakujem
Dobrý deň,
Koleso bude kompatibilné.
Variante DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Je možné toto koleso prerobiť na rychloupinak?
Dobry den,
ano, naboj je mozne prestavat, aktualne zial dostupny len kit na konverziu na 10x135 mm osku (https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/dt-swiss-kit-135x10mm-koncovky-pre-naboj-240s350-hr-cestne.html), QR 5 mm kit nedostupny (https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/prislusenstvo/orechy-a-ostatne/dt-swiss-kit-135x5mm-qr-koncovky-pre-naboj-350-129932.html#description).
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante DT Swiss E1800 Spline DB 23 28" zadné koleso, kotúčové, 12x142 mm
Super 👍👍👍 spokojnost
Traducere cu GoogleAfișează originalul