Roată spate Giant CXR 2 28", 12x142 mm, CL, butuc Shimano HG
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Giant CXR 2 28" roată spate
Noile roți asamblate CXR 2 WheelSystem sunt proiectate special pentru bicicletele gravel și excelează mai presus de toate prin rigiditate și rezistență ridicată, cu o greutate foarte mică. Datorită dispunerii îmbunătățite a straturilor de carbon, designului inovator hookless și lățimii interioare mai mari a jantei, roțile CXR 2 sunt la fel de puternice ca roțile XCR 2 pentru bicicletele de munte, dar cu o greutate mai mică.|
Tehnologia hookless sporește durabilitatea generală a jantei și adaugă, de asemenea, o lățime internă mai mare fără a crește greutatea
|
|
Aspect optimizat al fibrei de carbon de înaltă rezistență la tracțiune în cele mai importante puncte structurale
|
|
Profilul mai înalt al jantei, împreună cu lățimea interioară mai mare, este ideal pentru utilizarea anvelopelor gravel mai late.
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Spate |
| Butuc | nici unul |
| Înălțimea jantei | 35 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 25 mm |
| Conținutul pachetului | roată, bandă și ventil fără cameră + etanșant |
| Greutate | 1 518 g (set față + spate) |
| Butuci | Giant Alloy |
| Dimensiune ax | 12x142 mm |
| Butuc | Shimano HG, sistem cu clichet (3-Pawl 30T) |
| ID produs | 140895 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii