Roată față Giant CXR 2 28", 12x100 mm, CL
Giant CXR 2 28" roată față
Noile roți CXR 2 WheelSystem sunt proiectate special pentru bicicletele gravel și excelează mai ales prin rigiditate și rezistență ridicate, cu o greutate foarte redusă. Datorită dispunerii îmbunătățite a straturilor de carbon, a designului inovator hookless și a lățimii interioare mai mari a jantei, roțile CXR 2 sunt la fel de rezistente ca roțile XCR 2 pentru bicicletele de munte, dar cu o greutate mai mică.|
Tehnologia hookless sporește durabilitatea generală a jantei și adaugă, de asemenea, o lățime internă mai mare fără a crește greutatea
|
|
Aranjament optimizat al fibrelor de carbon cu rezistență ridicată la tracțiune în cele mai importante puncte structurale
|
|
Profilul mai înalt al jantei, împreună cu lățimea interioară mai mare, este ideal pentru utilizarea anvelopelor gravel mai late.
|
| Material | fibră de carbon |
| Locație | Față |
| Butuc | nici unul |
| Înălțimea jantei | 35 mm |
| Montaj disc de frână | Center Lock (CL) |
| Lățime interior jantă (șosea) | 25 mm |
| Conținutul pachetului | roată, bandă și ventil fără cameră + etanșant |
| Greutate | 1 518 g (set față + spate) |
| Butuc spate | Giant Alloy |
| Dimensiune ax | 12x100 |
| ID produs | 140894 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii