Jantă MTB DT Swiss XR 331 27,5"
Jantă MTB DT Swiss XR 331 27,5".
Jantă de 27,5" foarte prelucrată, care oferă greutate redusă împreună cu o rigiditate bună. Squorx Pro, care fac parte din pachetul de jante, sunt folosite pentru filetare.| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28, 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| ETRTO | 20-584 |
| Dimensiune | 27.5" |
| Lățime interioară | 20 mm |
| Lățime exterioară | 24 mm |
| Înălţime | 18 mm |
| Cupe | nu |
| Tip valvă | Presta |
| Extra | Doar pentru niplurile DT squorx Pro Head® - împreună cu șaibe (fac parte din pachet) |
| Greutate | 355 g |
| ID produs | 33478 |
chlani, prosim vas je toto ok rafik aj pre jazdca 95kg? chcem ho na takmer denne jazdenie ale len lahke xc ziadne narocne traily
Dobrý deň,
max. systémová váha (jazdec + bicykel a výbava) je pri tomto modeli 110 kg - takže na štandardné XC jazdenie by mal ráfik aj vo Vašom prípade ešte držať.
Dobrý deň, dá sa objednať 32dierová verzia? V popise ju máte ale v ponuke nieje.
Zdravim, dodavatel uvadza dostupnost do 5 dni, tak mozete objednat.
Sziasztok
Ez a felni Tubeless Ready?
Köszi a választ
Üdv Laci
Hello, yes, this rim is TR
Zdravim, prosim vas aka sirka pasky bude vhodna? Dakujem
Dobrý deň,
Postačovať bude páska so šírkou 22 mm, napr. https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/pasky-do-rafiku/schwalbe-paska-do-rafiku-modra.html
Salutări,
Vor mai fi disponibile cele cu 32 de găuri?
Dobrý deň,
32 verzia je zatiaľ nedostupná u dodávateľa , presný termín naskladnenia nám nevedel potvrdiť.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Satisfacție mare împreună cu butucul Novatec, roată excelentă, ușoară și durabilă, excelentă pentru călărie XC.
Tradus automatJantă ușoară și frumoasă
Tradus automat