Jantă MTB DT Swiss XM 481 29"
DT Swiss XM 481 29" MTB ráfik
Acest ráfik este alegerea ideală pentru plimbări AM. Datorită lățimii sale de 35 mm și a greutății reduse, oferă o combinație optimă de rigiditate ridicată și manevrabilitate.Avertisment: Pentru împletire, trebuie utilizate numai nipluri DT squorx Pro Head® și șaibe PHR, care sunt incluse în pachetul ráficului.
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| ETRTO | 622x30 |
| Diametru | 29" |
| Lățimea interior jantă | 30 mm |
| Lățimea jantei | 35 mm |
| Înălțimea jantei | 21 mm |
| Cupe | Da |
| Tratament de suprafață | Anodizat |
| Material | aluminiu |
| Tip valvă | Presta |
| Greutate | 550 g |
| Informații suplimentare | doar pentru nipluri Squorx Pro - sunt incluse în pachet, împreună cu șaibele PHR |
| Tensiune maximă a spiței | 1200 N |
| ID produs | 32774 |
Bună ziua, vreau să întreb ce lungime de spițe am nevoie pentru această jantă dacă vreau să o montez pe un butuc spate DT Swiss 370 straight pull, 12x148? Mulțumesc pentru răspuns.
Tradus automat
Dobry den,
kolko dierovy variant? Naboj je 6-dier alebo centerlock?
Dakujem.
28 dier ráfik / 6 dier kotúč, vďaka
Dobry den prajem,
podla DT Swiss kalkulacky sadne dlzka spicov 302-304 mm.
Bună ziua, este suficient ca cineva să cumpere doar nucile și nucile și restul lucrurilor care sunt în pachet? Dacă da, ce trebuie să cumpărați? Mulțumesc.
Dobrý deň,
presne tak ako ste napísali. Stačí potom napísať do poznámky, že si prajete koleso aj vypliecť. Cena vypletenia je 20eur 1koleso.
Bună, acest produs poate fi folosit ca înlocuitor pentru WTB ST i30, 32 găuri, lățime interioară 30 mm
Tradus automat
Ahoj,
ak chceš použiť na aktuálny náboj, tak kľúčový je počet dier 32. Vnútorná šírka je taktiež 30 mm.
Este această jantă potrivită pentru anvelope de 2,3 inch? (de exemplu, Continental 2.3 Cross King)
Tradus automat
Zdravim, aj tento by mal vpohode ustat 2.3"
Buna ziua, ai o greseala in descrierea rafikului, este AM, nu Enduro si Downhill
Tradus automat
Dobrý deň,
Ďakujeme za upozornenie, upravili sme to
Bună ziua, această jantă are și 24 de găuri?
Tradus automat
Dobrý deň,
24 dier sa nevyrába
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

e greu sa dai vina unei astfel de jante, poate o grafica putin mai moderna daca ar fi
Tradus automatCombinație excelentă cu Maxxis Ikon 29x2,35" EXO Protection 3C.
Tradus automatPentru acele coroane, o jantă ideală pentru conducerea obișnuită
Tradus automatDupă 3k km, încă ține așa cum ar trebui
Tradus automat