Jantă Mavic E-XM 430 20 29" MTB
Jantă MTB Mavic E-XM 430 29"
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28, 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Lățime interior jantă (mtb) | 30 mm |
| Lățimea jantei | 35 mm |
| Diametrul roților | 29" |
| Greutate | 590 g |
| ID produs | 103248 |
Dobrý deň, v popise je napísaný počet dier 28 ale v konfigurácií sa dá zvoliť 32 ako je to správne prosím vás?
Dobry den prajem,
aktualne su k dispozicii aj spominane posledne 2 ks 32-dieroveho variantu Alebo potom samorejme viac kusov 28-dieroveho prevedenia.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Raport preț/performanță foarte bun, nimic de care să vă faceți griji, potrivit pentru e-bikes
Tradus automatSunt mulțumit de această jantă de pe bicicleta mea electrică
Tradus automatUltima dată am avut o jantă ca asta. Design catastrofal al găurilor interioare, muchii ascuțite și ciobituri. Din moment ce merg cu anvelope tubeless, a trebuit să șlefuiesc fiecare gaură înainte să pun banda adezivă. Nu voi mai cumpăra niciodată această marcă.
Tradus automat