Jantă DT Swiss M 462 29" MTB, 32 găuri
Jantă MTB DT Swiss M 462 29".
Jantă DT Swiss M 462 " care, datorită lățimii sale de 25 mm, este ideală pentru utilizarea în terenuri. Datorită îmbinărilor lipite , oferă caracteristicile modelelor superioare la un preț mai accesibil.| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Lățime interior jantă (mtb) | 25 mm |
| ETRTO | 25-622 |
| Dimensiune | 29" |
| Lățime exterioară | 30 mm |
| Cupe | Da |
| Tip valvă | Presta |
| Greutate | 510 g |
| Extra | Tensiunea maximă a firului: 1200N |
| ID produs | 80791 |
Salutări,
Descrierea spune versiunea cu 32 de găuri, iar prețul de mai jos este 28 de găuri, fără opțiunea de a selecta 32. Aveți o versiune cu 32 de găuri?
Mulțumesc
Dobry den prajem, vdaka za upozornenie, upravene - zial u dodavatela aktualne len tato 28-dierova verzia.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

împletite pe roți qr, janta mai lată este semnificativ mai bună pentru 2,4"
Tradus automatPământul avea +1 mm, nu a fost nicio problemă cu asta.
super spokojnost
Traducere cu GoogleAfișează originalul