Rafăc MTB FORCE XC BASIC DISC 26", 32 găuri
Janta Force XC BASIC DISC este o bază fiabilă pentru roțile de munte și trekking de 26", concepute exclusiv pentru frâne pe disc. Construcția cu pereți dubli crește rezistența și durabilitatea în timpul mersului pe teren accidentat, niplul simplu facilitează împletirea roții și întreținerea de rutină. Lățimea interioară este potrivită pentru anvelope standard pentru XC și ciclism recreațional.
- Destinat roților de 26"
- Design cu pereți dubli pentru o rezistență mai mare
- Niplu simplu pentru o împletire mai ușoară
- Compatibil numai cu frâne pe disc
- Orificiu pentru supapă potrivit pentru tipurile obișnuite de supape
- Potrivit pentru utilizare XC și recreațională
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Greutate | 470 g |
| Tip valvă | auto (AV) |
| Lățime interioară | 19 mm |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| ID produs | 396951 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii