Jantă FORCE Basic Disc 26"
Jantă MTB FORCE Basic Disc 26".
|
Spatele modificat al cârligului rezistă mai bine la impacturi și reduce vibrațiile
|
|
Destinat numai frânelor cu disc
|
|
Nituri simple
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 32 găuri, 36 găuri |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Tip valvă | supapă auto (diametru: 8,5 mm) |
| Înălțimea jantei | 20 mm |
| Lățime exterioară | 24 mm |
| Lățime interioară | 19 mm |
| Greutate | 490 g |
| ID produs | 105164 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante FORCE Basic Disc 26" ráfik
Szép, jó felni, ár/súly aránya kiváló.
Traducere cu GoogleAfișează originalulVariante FORCE Basic Disc 26" ráfik
Pentru preț, este absolut superb
Tradus automatVariante FORCE Basic Disc 26" ráfik
grozav, nicio problemă
Tradus automatVariante FORCE Basic Disc 26" ráfik
Potrivit pentru o bicicletă de la care nu te aștepți la nimic. Ceva va dura.
Tradus automatVariante FORCE Basic Disc 26" ráfik
Variante FORCE Basic Disc 26" ráfik