Jantă de drum Mavic Open Pro UST Disc 28".
Jantă de drum Mavic Open Pro UST Disc 28".
Mavic Open Pro este o jantă din aluminiu de ultimă generație, realizată din aliajul patentat Maxtal, într-un design pentru frâne cu disc și cu opțiunea de design UST fără cameră.|
Imbinarea sudata cu tehnologie SUP confera jantei o rigiditate exceptionala
|
|
Frezarea ISM4D a permis ca janta să fie prelucrată pentru a fi cât mai eficient posibil, păstrând în același timp rigiditatea și durabilitatea necesare
|
|
Găurile pentru fire sunt tăiate pentru o fiabilitate maximă
|
|
Versiunea tubeless UST este posibilă cu ajutorul benzii și supapei (nu sunt incluse în pachet)
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 24, 28, 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Extra | poate fi folosit si ca tubeless cu ajutorul benzii (nu este inclusa) |
| Greutate | 430 g |
| Tip valvă | Presta |
| Tehnologie | Maxtal, SUP, ISM4D |
| Tratament de suprafață | mat |
| Cupe | Da |
| Lățime interioară | 19 mm |
| Dimensiune | 28" |
| ID produs | 51886 |
Zdravím akú šírku pláštov by ste odporučili pre tento ráfik 25 či 28. Prípadne budú mi sedieť na tieto ráfiky tieto plášte?https://www.mtbiker.sk/shop/plaste-a-duse/cesta-a-trekking/cestne-plaste/continental-grand-prix-5000-tubeless-cestny-plast-kevlar-700x25c-25-622-cierny.html
A vedeli by ste zohnať od dodávatela 24 dierovú verziu?
Dobrý deň,
Použiť je možné aj 25 a aj 28mm plášte. Osobne by som išiel do 28mm - majú všestrannejšie použitie, lepšie pohlcujú nerovnosti, lepšie Vás podržia atď. Dostupnosť 24 dierovej verzie preverujeme.
Dobrý deň,
24 dierovú verziu žiaľ dodávateľ nevie dodať.
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii