Jantă cursieră DT Swiss R 500 Disc 28", 32 găuri
Jantă de drum DT Swiss R 500 Disc 28".
Jantă foarte durabilă de 28" pentru utilizare pe biciclete de șosea, pietriș și ciclocross cu frâne cu disc. Ca material pentru jantă a fost folosit un aliaj de aluminiu ușor și rigid patentat, iar o jantă are astfel o capacitate de încărcare de 130 kg la o greutate redusă de 495 g. .| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| ETRTO | 22-622 |
| Dimensiune | 28" |
| Lățime interioară | 22 mm |
| Lățime exterioară | 25 mm |
| Înălţime | 23 mm |
| Cupe | nu |
| Tip valvă | Presta |
| Greutate | 495 g |
| ID produs | 93787 |
Bună ziua, ar fi posibil să înlocuim această jantă bucată cu bucată cu discul de șlefuit Kellys actual pe Soot 50, păstrând în același timp spițele originale? ei bine, multumesc
Tradus automat
Dobry den,
zial s najvacsou pravdepodobnosotu budu povodne spice prikratke - tento DT Swiss rafik je podla specifikacie vyrobcu nizsi ako povodny KLS Grind.
Buna ziua, am aceste anvelope Continental Grand Prix 5000 700x25C (25-622). Este potrivit pentru acest cadru sau am nevoie de unul mai lat
Tradus automat
Dobrý deň, ráfik bude vhodný.
28 de gauri?
Tradus automat
Dobrý deň,
Pridali sme do ponuky, dodacia doba cca 1-2 týždne https://www.mtbiker.sk/shop/kolesa-a-rafiky/rafiky/cestne/dt-swiss-r-500-disc-cestny-rafik-28-dier.html
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

In stare buna, folosit pe roata din spate pietris, sfoara de competitie DT-Swiss, pana acum am circulat mai mult de-a lungul terasamentului, am sarit de cateva ori peste bariera pentru masini si nu am observat nimic negativ desi greutatea nu este ideală pentru ciclism.
Tradus automatjanta arata bine
Tradus automat