Jantă Race Face AR 30 Offset 27.5"
Race Face AR 30 Offset 27.5" ráfik
Ramele versatile Race Face AR 30 Offset sunt proiectate cu un nou profil asimetric.|
Construcția cu offset de 4,5 mm îmbunătățește echilibrul tensiunii spițelor, îmbunătățind astfel rigiditatea generală a roților
|
|
Jantele sunt concepute pentru utilizare pe biciclete XC până la Enduro și sunt mai rigide, mai puternice și echilibrate optim
|
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Număr de găuri | 28, 32 |
| Pentru frâne | Cu disc |
| Lățime interior jantă (mtb) | 30 mm |
| Greutate | 545 g |
| Offset | 4.5 mm |
| Materialul jantei | AL6061 |
| Diametrul roților | 27.5" |
| ID produs | 380218 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Variante Race Face AR 30 Offset 27.5" ráfik
Mohudne kolesá páska sa aplikuje jednoducho použil som 31mm
Traducere cu GoogleAfișează originalul