Butuc față Novatec 765SBT BMX, 36 găuri, alb
Novatec 765SBT BMX butuc față
| Culoare | alb |
| Număr de găuri | 36 |
| Model ax | alte |
| Butuc | nici unul |
| Montaj disc de frână | pe jantă |
| Rulmenți | industriale 6000LLB |
| Ax | 3/8" x 100 x 160 mm |
| Piulițe | 3/8" |
| Greutate | 220 g |
| ID produs | 110265 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii