Schiuri damă Black Crows Octo Birdie, 84, albastru deschis
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Black Crows Octo Birdie schiuri de damă
Versiunea pentru femei Octo Birdie duce schiul pe pârtie și în afara ei cu un pas mai departe. Cu un rocker scurt pe vârf și o construcție clasică cu călcâi aproape drept, își păstrează spiritul jucăuș pentru schiul în teren liber și, în același timp, îți oferă senzația de schiuri de coborâre pe o pârtie bătătorită. Raza de 14 m în combinație cu rockerul frontal te încurajează să schiezi pe muchie. Octo Birdie este, de asemenea, un OZN pentru carving și va atrage atât fanaticii, cât și începătorii. Carving, creativitate și distracție în fiecare viraj.|
Miez din plop și fibră de sticlă, completat cu o placă de aluminiu pe călcâi, are flexibilitate, iar senzația unei curse sportive cu dinamică ridicată te va face să te bucuri la maximum
|
|
Camberul clasic oferă un contact mediu al schiului cu zăpada pentru un echilibru excelent între stabilitate și manevrabilitate
|
|
Lățimea de 84 mm înseamnă că schiul rămâne foarte jucăuș pe zăpadă tare și plutește în zăpada ruptă, menținând în același timp o muchie dinamică rapidă
|
|
Raza de 14 m – rază foarte scurtă, reactivitate excelentă și tranziție rapidă de la o margine la alta
|
|
Flex energetic – schiurile vor fi ușor de manevrat și jucăușe chiar și pe teren accidentat
|
|
Rocker frontal ușor pentru pivotare bună și ușurință în schimbarea muchiilor în viraje
|
|
Flex mediu pentru o plăcere perfectă a virajelor carving
|
|
Călcâiul aproape drept oferă o senzație ca pe schiurile de coborâre.
|
|
Călcâi ușor bifurcat Fishtail pentru un contact mai lung al schiului cu zăpada și o tranziție mai flexibilă
|
|
Miez de plop și fibră de sticlă – plopul oferă stabilitate, rigiditate și absoarbe vibrațiile, fibra de sticlă oferă flexibilitate
|
| Gen | Femei |
| Culoare | albastru deschis |
| Model an | 2026, 2025 |
| Tip miez schi | Lemn și fibră de sticlă |
| Lățimea schiului | 84 mm |
| Lungimea schiului | 161 - 170 cm |
| Sport | schi |
| Greutate | 1450 g (155 cm) 1500 g (161 cm) 1525 g (167 cm) 1550 g (173 cm) |
| Sidecut | 126/84/113 mm (167 cm) |
| Rază | 14 m |
| ID produs | 364147 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii