Schiuri Movement Fast, 71, negru/verde
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Mișcare Schiuri rapide
Movement Fast oferă o lățime de 71 pentru iubitorii de schiuri extrem de ușoare și este popular pentru competiții și antrenamente atunci când lățimea și lungimea suplimentară sunt avantajoase. Datorită noilor fibre de carbon și tehnologiei inovatoare din plută, seria de schi Movement Fast este concepută pentru schi alpiniştii cu accent pe viteză. Cea mai îngustă versiune, Movement Fast 71, începe cu o lățime centrală de 71 mm și o greutate de curse de 850 g per schi (168 cm).- Race Edge
- Pauwlonia ultraușoară
- Carbon ultraușor
- Vârf de plută
- Placa dubla de titan
| Gen | Unisex |
| Culoare | negru |
| Model an | 2024, 2023 |
| Tip miez schi | Lemn |
| Lățimea schiului | 71 - 80 mm |
| Lungimea schiului | 151 - 160 cm |
| Sport | schi alpin |
| Sidecut | 109/71/90 mm |
| Rază | 18 m |
| Greutate (jumătate de pereche) | 770 g (160 cm) |
| ID produs | 238636 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii