Geaca ORTOVOX Sedrun, negru/corb
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Geaca ORTOVOX Sedrun
Jacheta pentru bărbați cu două straturi ORTOVOX SWISSWOOL SEDRUN combină proprietățile unui hardshell cu proprietăți izolante excelente. La exterior, membrana de înaltă performanță DERMIZAX® EV protejează împotriva vântului și a apei, în timp ce lâna de oaie neagră din Alpii Elvețieni SWISSWOOL BLACK. În partea din față, pe spate, în mâneci și în glugă, există o umplutură integrată cu greutatea de 60 g/m 2. Datorită raportului de neegalat dintre greutate și izolație, este însoțitorul ideal pentru freeride.|
Gluga reglabila in doua directii, compatibila cu casca
|
|
Fermoar cu 2 cai
|
|
1 buzunar la mânecă pentru permis de schi
|
|
2 buzunare mari la piept accesibile chiar si cu un rucsac cu plasa integrata pentru un telefon mobil
|
|
2 buzunare mari frontale
|
|
2 buzunare interioare cu fermoar
|
|
Fermoare de ventilație la subraț
|
|
Manșete reglabile
|
|
Guler detașabil împotriva zăpezii în talie
|
|
Tiv reglabil
|
|
Membrana DERMIZAX® EV rezistenta la vant si apa
|
|
SWISSWOOL BLACK – izolație de la oi negre rare
|
| Mărime | S - XXL |
| Material | mix de materiale |
| Sezon | Iarnă |
| Sport | drumeție, schi alpin, schi, alpinism, escaladare, via ferrata, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Rezistență la apă | 20 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 g/m2/24h |
| ID produs | 185831 |
Îmbrăcăminte femei
| Mărime | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 98 | 99 - 104 |
| Talie (cm) | 61 - 65 | 66 - 70 | 71 - 75 | 76 - 81 | 82 - 87 |
| Șolduri (cm) | 86 - 90 | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 106 | 107 - 112 |
| Lungimea cusăturii interioare (scurtă, cm) | 70 - 71 | 71 - 72 | 72 - 74 | 74 - 76 | 76 - 78 |
| Lungimea cusăturii interioare (cm) | 75 - 76 | 76 - 77 | 77 - 79 | 78 - 81 | 81 - 83 |
| Lungimea cusăturii interioare (lungime, cm) | 80 - 81 | 81 - 82 | 82 - 84 | 84 - 86 | 86 - 88 |
| Înălțime (cm) | 160 - 163 | 163 - 166 | 166 - 170 | 170 - 174 | 174 - 178 |
Îmbrăcăminte bărbați
| Mărime | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 91 - 95 | 96 - 100 | 101 - 106 | 107 - 112 | 113 - 118 |
| Talie (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 93 | 94 - 99 | 100 - 105 |
| Șolduri (cm) | 95 - 99 | 100 - 104 | 105 - 110 | 111 - 116 | 117 - 122 |
| Lungimea cusăturii interioare (scurtă, cm) | 74 - 76 | 76 - 78 | 78 - 80 | 80 - 82 | 82 - 84 |
| Lungimea cusăturii interioare (cm) | 78 - 81 | 81 - 83 | 83 - 85 | 85 - 87 | 87 - 89 |
| Lungimea cusăturii interioare (lungime, cm) | 84 - 86 | 86 - 88 | 88 - 90 | 90 - 92 | 92 - 94 |
| Înălțime (cm) | 174 - 178 | 178 - 182 | 182 - 186 | 186 - 190 | 190 - 194 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii