Geacă Montane ELEMENT STRETCH, albastră
Geaca Montane ELEMENT STRETCH
Jacheta din material stretch cu trei straturi asigură o respirabilitate perfectă și libertate de mișcare. Această jachetă este potrivită pentru drumeții, alpinism și orice altceva.|
Jacheta respirabila, usoara, rezistenta pentru munte
|
|
Tesatura cu tratament impotriva vantului si apei
|
|
Glugă reglabilă compatibilă cu casca
|
|
Buzunare mari cu fermoar - pot încăpea și o hartă
|
|
Vizor întărit pe glugă
|
|
Fermoar frontal YKK cu clapă internă
|
|
Mâneci detașabile cu velcro
|
| Gen | Bărbați |
| Mărime | S - XXL |
| Culoare | albastru |
| Material | elastic |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, escaladare, via ferrata |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 10 000 – 15 000 mm |
| Compoziția materialului | 100% poliester |
| Respirabilitate | 20000 g/m2/24h |
| Rezistență la apă | 10000 mm |
| ID produs | 157382 |
Bărbați
| mărimea | XS | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 92 | 97 | 102 | 107 | 112 | 117 | 122 |
| Talie (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 96 | 102 |
| Lungimea cusăturii interioare (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 |
| Lungimea cusăturii interioare (scurtă) | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 | 76 |
| Lungimea cusăturii interioare (lungă) | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 | 86 |
| Lungime mânecă | 82 | 84 | 86 | 88 | 90 | 92 | 92 |
Femei
| Mărime | XXS | XS | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 78 - 82 | 82 - 86 | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 99 | 99 - 104 | 104 - 109 |
| Talie (cm) | 60 - 64 | 64 - 68 | 68 - 72 | 72 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Șolduri (cm) | 86 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 | 112 - 117 |
| Lungimea cusăturii interioare (Reg) | 78,5 | 78,5 | 78,5 | 78,5 | 78,5 | 78,5 | 78,5 |
| Lungimea cusăturii interioare (scurtă) | 73,5 | 73,5 | 73,5 | 73,5 | 73,5 | 73,5 | 73,5 |
| Lungimea cusăturii interioare (lungă) | 83,5 | 83,5 | 83,5 | 83,5 | 83,5 | 83,5 | 83,5 |
| Lungime mânecă | 70 | 72 | 74 | 76 | 78 | 80 | 80 |
Unisex
| Mărime | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| Piept (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Talie (cm) | 66 - 71 | 71 - 76 | 76 - 81 | 81 - 86 | 86 - 91 |
| Șolduri (cm) | 87 - 92 | 92 - 97 | 97 - 102 | 102 - 107 | 107 - 112 |
| Lungimea cusăturii interioare (Reg) | 81 | 81 | 81 | 81 | 81 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii