Jachetă de damă Mountain Equipment Shivling, molid/deep teal
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Mountain Equipment Jachetă Shivling
Cu toate beneficiile materialului GORE-TEX ® Pro, croiala tehnică și gluga pentru cască , jacheta pentru femei SHIVLING este o protecție excelentă oriunde în munți. În același mod în care o piesă de îmbrăcăminte de rezervă poate fi în rucsac, o poți purta toată ziua cu un rucsac în spate. SHIVLING a devenit popular tocmai pentru că, în ciuda greutății sale reduse, oferă o protecție, durabilitate și confort cu adevărat deosebite.|
GORE-TEX ® Pro 40D cu 3 straturi
|
|
Mountain HC hood – hood compatibilă cu casca
|
|
Panouri fără cusături în zona feței pentru confort maxim
|
|
Alpine Fit – croială potrivită pentru alpinism și alte activități solicitante, unde este necesară libertatea de mișcare. Mâneci preformate
|
|
2 buzunare mari - tăiate cu laser, laminate cu fermoare YKK ® WR
|
|
1 buzunar interior – tăiat cu laser, laminat
|
|
Fermoar central cu două căi YKK® Aquaguard®
|
|
Fermoare YKK ® WR la subraț pentru ventilație
|
|
Extremități conice ale mânecilor cu închidere Velcro
|
|
Șnur separat pentru strângerea părții din față și din spate, pentru a evita prinderea în carabină atunci când o atașați la bucla de material a hamului de ședere.
|
| Gen | Femei |
| Culoare | spruce/deep teal |
| Material | mix de materiale |
| Sezon | Iarnă, Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, schi, alpinism, escaladare, via ferrata, camping |
| Hood | da |
| Coloană de apă | > 28 000 mm |
| Rezistență la apă | 28 000 mm |
| Greutate | 405 g |
| Respirabilitate | 25 000 g/m2/24h |
| ID produs | 211733 |
Mărimi femei 
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii