Geacă Hannah SKYLARK, brilliant blue
sacou Hannah SKYLARK
Depășește provocările, descoperă. Geaca ușoară pentru bărbați Hannah Skylark vă va ajuta în acest sens. Este conceput pentru turismul de mare altitudine și drumeții de o zi. Este realizat din material ușor Climatic Active Lite, care este respirabil și impermeabil și este tratat cu tratament hidrofug DWR C6. În același timp, cusăturile cu bandă și fermoarele YKK impermeabile în față și pe buzunarele principale asigură impermeabilitatea.|
Jacheta este ușor de împachetat, ceea ce vei aprecia în cazul schimbărilor frecvente ale vremii
|
|
Are un ambalaj de transport propriu, astfel încât să o poți avea întotdeauna la îndemână în rucsac fără griji.
|
|
Gluga este reglabilă, marginea inferioară este strânsă cu elastic, iar mânecile sunt анатомически tvarované și, de asemenea, terminate cu elastic.
|
|
Croiala Regular este confortabilă și nu restricționează mișcarea
|
|
Geaca are elemente reflectorizante, astfel încât să fii bine vizibil în orice vreme, chiar și atunci când o iei într-o excursie mai lungă cu bicicleta
|
| Gen | Bărbați |
| Mărime | M, L, XL |
| Culoare | Brilliant Blue |
| Material | material sintetic |
| Sezon | Vară, Tranziție |
| Sport | drumeție, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Compoziția materialului | 100% poliamidă |
| Greutate | 299 g (L) |
| Model anul | 2022 |
| Respirabilitate | 25 000 g/m2/24h |
| Rezistență la apă | 15 000 mm |
| ID produs | 191233 |
| Mărime | S | M | L | XL | XXL | XXXL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Înălțime (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 | 186 - 190 |
| Piept (cm) | 90 - 94 | 95 - 99 | 100 - 104 | 105 - 109 | 110 - 114 | 115 - 119 |
| Talie (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Șold (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
| Mărime | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 58 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Înălțime (cm) | 171 - 176 | 174 - 179 | 177 - 182 | 180 - 184 | 182 - 186 | 184 - 188 |
| Talie (cm) | 78 - 82 | 83 - 87 | 88 - 92 | 93 - 97 | 98 - 102 | 103 - 107 |
| Șold (cm) | 92 - 96 | 97 - 101 | 102 - 106 | 107 - 111 | 112 - 116 | 117 - 121 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii