Geaca Haglöfs Mila pentru copii, verde/galben
Geaca Haglöfs Mila pentru copii
Geaca pentru copii in care se foloseste membrana PROOF proprie Haglöfs. Este o construcție din material cu 2 straturi, cu ajutorul căreia au creat o piesă esențială de exterior nu doar pentru micii „outdoorists”.Această jachetă este ușoară, simplă, rezistentă și are multe întrebuințări. Materialul superior este tratat cu un tratament DWR fără hidrocarburi nocive (Flourcarbon Free DWR), care respinge apa și murdăria.|
Fabricat din material PROOF cu 2 straturi, care garantează o protecție excelentă împotriva vântului și a apei
|
|
Tratament Flourcarbon Free DWR împotriva apei și noroiului
|
|
Marginile mânecilor sunt parțial elastice, pot fi reglate cu benzi velcro
|
|
Glugă de protecție, potrivită, care poate fi detașată
|
|
2 buzunare frontale cu fermoar, acoperite cu clapetă
|
|
Posibilitate de reglare a marginii inferioare a jachetei
|
| Gen | Copii |
| Culoare | verde/galben |
| Material | material sintetic, Tratament DWR |
| Sezon | Tranziție |
| Sport | drumeție, schi de tură, via ferrata, lifestyle |
| Hood | da |
| Coloană de apă | 15 000 – 28 000 mm |
| Compoziția materialului | Material principal: 100% poliester Membrană non-textilă: 100% poliuretan |
| Rezistență la apă | 15 000 mm |
| Respirabilitate | 15 000 g/m2/24h |
| Mărime | 128 - 164 cm |
| ID produs | 244169 |


Îmbrăcăminte pentru femei

Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii