Geacă Patagonia Triolet, neagră
În calitate de plătitor străin de TVA înregistrat, poți face cumpărături fără TVA. Mai multe informații
Patagonia Triolet bunda
Geaca impermeabilă pentru bărbați Triolet de la Patagonia are tot ce trebuie pentru a putea fi folosită la cățărare, schi alpin și alpinism.Material cu 3 straturi
Geacă versatilă din Gore-tex impermeabil cu 3 straturi, care face față condițiilor dure din munți. Gluga este compatibilă cu casca și are reglare în două direcții. Are deschidere practică cu fermoar la subraț, buzunarele sunt poziționate astfel încât să poată fi accesate și cu hamul de cățărare și, în plus, are încorporat sistemul de căutare Recco®.
|
Rezistent la apă și vânt material în 3 straturi cu față reciclată
|
|
Extra respirabilă datorită ventilației cu fermoar la subraț
|
|
Glugă reglabilă compatibilă cu casca
|
|
2 buzunare laterale cu fermoar și 2 buzunare la piept
|
|
1 buzunar interior din plasă mesh
|
|
Reglarea tivului inferior prin buzunar
|
|
Manșete ajustabile cu Velcro
|
|
Sistem de căutare Recco®
|
|
Confecționată conform regulilor Fair Trade™
|
| Gen | Bărbați |
| Culoare | negru |
| Material | Gore-tex, material sintetic |
| Sezon | Iarnă, Tranziție |
| Sport | drumeție, schi alpin, alpinism, escaladare, via ferrata, camping |
| Hood | da |
| Coloană de apă | > 28 000 mm |
| Greutate | 510 g |
| Compoziția materialului | 100% poliester reciclat |
| Rezistență la apă | 28 000 mm |
| Respirabilitate | 20 000 – 25 000 g/m²/24h |
| ID produs | 266962 |
Tricouri, hanorace, jachete și veste
| Mărime | Piept (cm) | Talie (cm) | Lungimea brațului (cm) |
|---|---|---|---|
| XXS | 84 | 81 | 76 |
| XS | 89 | 86 | 81 |
| S | 94 | 91 | 84 |
| M | 101.5 | 99 | 86 |
| L | 111.5 | 109 | 89 |
| XL | 119 | 117 | 91 |
| XXL | 127 | 124.5 | 94 |
| XXXL | 142 | 139.5 | 95 |
| Mărime | Talie (cm) | Șold (cm) |
|---|---|---|
| XXS | 66 | 81 |
| XS | 71 | 86 |
| S | 76 | 91 |
| M | 84 | 99 |
| L | 91 | 106.5 |
| XL | 99 | 114 |
| XXL | 106.5 | 123 |
| XXXL | 114 | 129.5 |
| Mărime | Talie (cm) | Șold (cm) |
|---|---|---|
| 28 | 73.5 | 89 |
| 29 | 76 | 91 |
| 30 | 79 | 94 |
| 31 | 81 | 96.5 |
| 32 | 84 | 99 |
| 33 | 86 | 101.5 |
| 34 | 89 | 104 |
| 35 | 91 | 106.5 |
| 36 | 94 | 109 |
| 38 | 99 | 114 |
| 40 | 104 | 119 |
| 42 | 109 | 124.5 |
| 44 | 114 | 129.5 |
Momentan nu există întrebări
Răspunsuri la întrebări despre livrare, plată, siguranță, retururi, garanții și altele.

Momentan nu există recenzii